Jakie obszary ciała mogą być objęte depilacją laserową?

obszary objęte depilacją laserową

Depilacja laserowa przestała być tematem tabu. Chętnie korzystają z niej tak kobiety, jak i mężczyźni. Zabieg obejmuje w zasadzie każdy obszar ludzkiego ciała, a innowacyjne urządzenia sprawiają, że nawet bardzo delikatne miejsca, nie wykluczają przeprowadzenia depilacji. Można wymieniać wiele zalet tego zabiegu: walory estetyczne i zdrowotne, oszczędność czasu i pieniędzy, komfort i wygoda… A Ty? Z jakiego powodu wybierzesz taką formę usuwania niechcianego owłosienia?

Depilacja laserowa w Krakowie – obszary zabiegowe

Oferta depilacji laserowej Krakowskiej Pracowni Wizerunku jest niezwykle szeroka i obejmuje wszystkie obszary ciała, na których może występować niechciane lub nadmierne owłosienie. 

Wykorzystywany w naszym salonie laser firmy Lumenis, dzięki zaawansowanej technologii i dwóm wymiennym głowicom o charakterystycznych parametrach, umożliwia trwałe usuwanie owłosienia ze wszystkich, nawet najbardziej wrażliwych i intymnych miejsc. 

Profesjonalne podejście do Klienta, fachowość oraz przestrzeganie etyki zawodowej sprawia, że depilacja laserowa w Krakowie, w naszym gabinecie, zyskuje coraz szersze grono stałych i co najważniejsze – zadowolonych Klientów. 

Nasze zabiegi przynoszą doskonałe rezultaty zarówno w przypadku terapii laserem zapalenia mieszków włosowych, hirsutyzmu, eliminowania problemu wrastających włosków, jak i prostych zabiegów usuwania owłosienia w celu podniesienia estetyki i poprawy komfortu życia.

Depilacja laserowa nóg

Depilacja laserowa nóg wykonywana jest z użyciem dużej głowicy lasera Light Sheer HS. Dzięki temu, że głowica wyposażona jest w system podciśnienia, to podczas jednego impulsu obejmuje znaczny obszar ciała. Zabieg jest stosunkowo szybki i oczywiście mniej bolesny. 

Depilacja laserowa nóg może obejmować całe nogi, a więc łydki, kolana, uda i stopy (około 60 minut), ale też łydki z kolanami i stopami (20-30 minut), albo uda z kolanami (około 30 minut). Do usuwania owłosienia z okolicy kostek, wierzchu stopy oraz palców stóp używana jest mała głowica Light Sheer ET, która bardzo precyzyjnie redukuje włoski.  

Efektem depilacji laserowej nóg jest idealnie gładka skóra, pozbawiona wrastających włosków, stanów zapalnych, blizn i przebarwień. Zabieg trwałego usuwania owłosienia laserem, nie podrażnia skóry tak jak tradycyjne metody depilacji. Dodatkowo, wbudowany w laser system zewnętrznego chłodzenia, łagodzi ewentualne odczucia bólowe lub dyskomfort.

Depilacja laserowa bikini

Depilacja laserowa bikini może występować w trzech wariantach, w zależności od zakresu depilowanego obszaru. Linia bikini, inaczej bikini podstawowe lub francuskie obejmuje depilację owłosienia pachwin do linii fig. Koszt zabiegu wynosi 99 złotych.

Nieco droższa (199 zł)  jest depilacja bikini głębokiego, nazywanego brazylijskim, które obejmuje linie pachwin i obszar głębiej ustalony z Klientką oraz linię między pośladkami. 

Największy obszar usuwania owłosienia stanowi bikini pełne (całkowite, bikini hollywood), obejmujące zasięgiem cały obszar bikini i linię między pośladkami, ewentualnie pozostawia się niewielki obszar owłosienia w kształcie trójkąta lub paska. Taki rodzaj zabiegu generuje najwyższy koszt 269 zł.

Depilacja laserowa pachy

Depilacja laserowa pachy należy do najczęściej wybieranych zabiegów usuwania owłosienia. Wykonywana dużą głowicą HS trwa kilka minut, a seria powtarzana w odstępach 10-12 tygodni całkowicie i trwale usuwa włoski. Nie powoduje podrażnień i na stałe pozbywamy się dyskomfortu odrastających, kłujących włosków. Depilacja laserowa pach to komfort, wygoda i oszczędność czasu.

Depilacja laserowa twarzy

Depilacja laserowa twarzy obejmuje górną wargę, brodę, policzki i baki, albo tylko wąsik na górnej wardze. Pozwala kobietom trwale pozbyć się niechcianych i nieestetycznych włosków. Jednak widoczne owłosienie twarzy u kobiet może mieć podłoże endokrynologiczne lub ginekologiczne, dlatego warto wtedy rozszerzyć diagnostykę, w celu wykluczenia poważnych chorób. 

Depilacja laserowa szyi i karku

Włoski na szyi u kobiet lub trudny do golenia zarost u mężczyzn oraz włoski na karku od linii włosów do końca tylnej części szyi, skutecznie i trwale są redukowane przy użyciu dużej głowicy lasera. 

Depilacja laserowa klatki piersiowej, brodawek sutkowych, brzucha lub linii białej

Jeśli włoski w tych miejscach powodują dyskomfort to z łatwością i bezboleśnie można je depilować, przy czym wskazanie stanowią włoski ciemne i grube, wtedy efekt jest zadowalający.

Depilacja laserowa pośladków

Owłosienie na pośladkach często prowadzi do powstawania stanów zapalnych okołomieszkowych, których następstwem są blizny lub przebarwienia. Depilacja laserowa oprócz walorów estetycznych znajduje tu zastosowanie medyczne.

Depilacja laserowa pleców 

Całe plecy, tylko dolna lub górna ich część, depilowane są dużą głowicą z zimnym nadmuchem, co sprawia, że zabieg jest wręcz komfortowy i trwa maksymalnie do pół godziny.

Depilacja laserowa ramion, rąk i dłoni

Ramiona i ręce naświetlane są dużą głowicą, a dłonie i palce małą. Trwający kilkanaście minut zabieg przynosi efekt gładkiej skóry i dodaje pewności siebie.

Jeśli chcesz skorzystać z oferty depilacji laserowej w Krakowie, którą przygotowaliśmy z myślą o Tobie, zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu przy ulicy Wielickiej oraz obserwowania naszej strony internetowej https://krakowskapracowniawizerunku.pl/

Zobacz także:

lifting rzęs
Lifting rzęs – sposób na wydłużone i podkręcone rzęsy
przedłużanie rzęs
Wszystko co powinnaś wiedzieć o zabiegu przedłużania rzęs!